Reklama
Reklama

Samorządowy Osrodek doradztwa Metodycznego i doskonalenia Nauczycieli w Łomży

Zaproszenie na podsumowanie VII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Pasja, profesja, powołanie”.

W dniu 8 listopada 2019 r. w Łomżyńskim Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży odbyło się posiedzenie komisji, mające na celu wyłonienie laureatów VII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego, któremu w tym roku przyświecało hasło: „Pasja, profesja, powołanie”. Konkurs zorganizowany został pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łomża p. Mariusza Chrzanowskiego.

Komisji  przewodniczyła p. Karolina Skłodowska– kierownik Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży. Członkami jury byli: p. Anna Bureś- instruktor plastyki MDK-DST Łomża, Grzegorz Gwizdon – artysta plastyk, pracownik Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży, Sylwia Lutostańska –doradca zawodowy ŁCRE w Łomży.

W terminie wyznaczonym regulaminem wpłynęło 54 prace z 7 szkół podstawowych. Dwie prace z powodu nieprawidłowego wymiaru nie zostały uwzględnione prze jury.

Po burzliwych obradach przyznano 8 wyróżnień, cztery miejsca III, trzy miejsca II oraz dwa miejsca I.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu z opiekunami na uroczystość  wręczenia nagród, która odbędzie się 18 listopada 2019r. o godzinie 10.00 w Łomżyńskim Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży.

galeria zdjęć


Współpracujemy z :