Reklama
Reklama

Kontakt

KOLEJNE SPOTKANIE Z WYCHOWANKAMI W BURSIE SZKOLNEJ
NR 2 W ŁOMŻY W RAMACH ZAJĘĆ DORADCZYCH

 

W czwartek 28.03.2019 r. odbyły się kolejne zajęcia  doradcze dla wychowanków Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży prowadzone przez doradcę zawodowego ŁCRE Annę Borawską.

Uczniowie poznawali tajniki rozmowy kwalifikacyjnej i dokumentów aplikacyjnych. Poprzez quiz wiedzy mieli szansę sprawdzić, jak dużo już wiedzą na temat sporządzania CV i listu motywacyjnego oraz usystematyzować te wiadomości.

Mieszkańcy Bursy Szkolnej nr 2 dowiedzieli się, na jakie aspekty dokumentów aplikacyjnych zwracają szczególną uwagę rekruterzy i jak dobrze wypaść podczas wywiadu na rozmowie kwalifikacyjnej. Ponadto uczniowie nauczyli się, jak z pozornie krótkiego i ubogiego życiorysu stworzyć CV, które wyeksponuje wszystkie walory aplikanta.

Spotkanie jak zwykle przebiegało w miłej i życzliwej atmosferze. Dyrekcji, wychowawcom i wychowankom Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży serdecznie dziękuję za zaproszenie i miłe przyjęcie.

 Następne zajęcia z cyklu „Kompetencje. Doradztwo zawodowe” w bursie już wkrótce. Podczas comiesięcznych spotkań z doradcą zawodowym Anną Borawską wychowankowie bursy zgłębiają wiedzę i nabywają umiejętności w zakresie planowania swojej kariery edukacyjno-zawodowej oraz kompetencji kluczowych.  Mają również okazję skorzystać z konsultacji indywidualnych.

 

Anna Borawska

doradca zawodowy ŁCRE


Współpracujemy z :