Reklama
Reklama

Kontakt

Spotkanie z ratownikiem medycznym w SP 10 w Łomży

 

galeria zdjęć

Doradcy zawodowi ŁCRE w Łomży, w ramach cyklu spotkań zawodoznawczych dla młodzieży pod hasłem " Ciekawe zawody", zaprosili RATOWNIKA MEDYCZNEGO.

Dnia 1 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 10 odbyło się kolejne z cyklu spotkań, na które zaproszono ratownika medycznego z Grupy Ratowniczej NADZIEJA w Łomży.  Młodzież wskazała ten zawód, jako przyszłościowy, i jako najbardziej pożądany podczas osobistego spotkania w ramach poznania "ciekawych zawodów".

Po 24 godzinnym dyżurze, w pełnej gotowości stawił się p. Sebastian Górski. Młody, energiczny, wysportowany, stonowany...

Na potkaniu padały różne pytania, od zarobków, przez ciężkie przypadki, aż po zabawne sytuacje.. Pan Sebastian wskazał na predyspozycje osobowościowe oraz psychofizyczne, które jego zdaniem, są niezbędne do wykonywania tego trudnego, acz potrzebnego zawodu. Sztuki walki, które ćwiczy od wielu lat dały mu dobrą kondycję i hart ducha, który w tym zawodzie jest niezbędny. Dodatkowo stałe dokształcanie, odpowiedzialność za życie drugiego człowieka i ogromna satysfakcja, kiedy uda sie pomóc osobie potrzebującej, to wszystko składa sie na fakt, że Pan Sebastian z pasją podchodzi do swojej pracy, i innej nie chciałby wykonywać.

A ty, Młody Człowieku, kim chcesz zostać???

Żołnierzem, ratownikiem medycznym???

Zawodów jest wiele, wybieraj...

Jeśli masz trudność z podjęciem decyzji, zapraszamy na kontakty indywidualne z doradcą zawodowym w ŁCRE :)

Serdecznie dziękuję Grupie Ratowniczej NADZIEJA w Łomży, za wsparcie i współpracę, a Panu Sebastianowi za życzliwość, cierpliwość i uśmiech.

 

                                                                                   Sylwia lutostańska – doradca zawodowy


Współpracujemy z :