Reklama
Reklama

Akty Prawne

Kolejna wizyta młodych sportowców w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży

 

Młodzi sportowcy – uczniowie klasy drugiej Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży w środę 27.02.2019 roku  po raz kolejny odwiedzili mury Szkoły Podstawowej nr 2. Towarzyszył im Kierownik Szkolenia Sportowego – Pan Dariusz Kisiel, który jest absolwentem SP2.

Wizyta gości odbywała się w ramach zajęć z doradztwa zawodowego realizowanych w tejże szkole przez Annę Borawską z Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji, również absolwentkę SP2.

Młodzi mistrzowie sportu opowiadali o swoich sukcesach i ścieżce rozwoju, dumnie prezentując swoje osiągnięcia, medale i puchary. Kierownik Szkolenia Sportowego przedstawił specyfikę LMS jako szkoły, w której uczniowie mają szansę nie tylko realizować standardowy program liceum ogólnokształcącego, ale też rozwijać swoje zainteresowania trenując wybrane przez siebie dyscypliny sportu.

Dla uczniów klasy VIIIa i VIIb Szkoły Podstawowej nr 2 spotkanie z młodymi ludźmi odnoszącymi sukcesy sportowe było doskonałą lekcją motywacji i nauką, że „trening czyni mistrza”, czyli wytrwałość i ciężka praca mogą przynieść satysfakcjonujące owoce.

Serdecznie dziękuję Panu Dariuszowi Kisielowi i uczniom Liceum Mistrzostwa Sportowego za spotkanie w Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży, podczas którego zaprezentowali swoje talenty, życząc im kolejnych sukcesów!

 

galeria zdjęć

 

Anna Borawska


Współpracujemy z :