Reklama
Reklama

Kontakt

Uczenie się przez współdziałanie

Jak przygotować jeszcze ciekawszą, efektywną i aktywizują uczniów  lekcje języka niemieckiego.
 
     

     Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe-Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim:  Uczenie się przez współdziałanie. Jak przygotować jeszcze ciekawszą, efektywną i aktywizują uczniów  lekcje języka niemieckiego. w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”.

 

Lider Projektu: Krystyna Łuniewska

Adresat: Nauczyciele języka niemieckiego wszystkich typów szkół

Miejsce: Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży, ul. Polna 16 18-400 Łomża

Nabór: Otwarty, decyduje kolejność zgłoszeń

Typ szkolenia: Warsztaty

Opis:

Coraz więcej nauczycielek i nauczycieli na całym świecie wprowadza metody kooperatywnego uczenia się na lekcjach. Chcą bardziej zaktywizować swoje uczennice i swoich uczniów oraz zachęcić ich do wspólnej pracy.

Uczenie się  poprzez współdziałanie, to nie jest tylko praca w grupie czy  szczególna forma wspólnego uczenia się, to o wiele więcej!

Na warsztatach zastanowimy się wspólnie nad głównymi zasadami uczenia kooperatywnego oraz koniecznością jego zastosowania na lekcji języka obcego. Wypróbujemy metody i przeanalizujemy sposoby pracy na lekcji, które szczególnie nadają się do wprowadzenia, zastosowania i przekazania wiedzy o uczeniu się przez współdziałanie.

Chcielibyście Państwo, żeby każda uczennica i każdy uczeń brał aktywny udział w lekcji? Marzycie o tym, żeby wasze uczennice i wasi uczniowie wzajemnie przekazywali sobie wiedzę i wspierali się podczas uczenia się? Jeśli tak,  to zapraszamy na warsztaty!

Data rozpoczęcia: 20.10.2018 godz. 10.00 - 13.15

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodatkowe informacje: Szkolenie jest bezpłatne 

Termin przyjmowania zgłoszen upływa: 18.10.2018r.


Współpracujemy z :