Reklama
Reklama

Kontakt

VI Sesja Poradnictwa Zawodowego
 

        W dniu 14.06.2018r. o godzinie 10.00 w Łomżyńskim Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży odbyła się VI Sesja Poradnictwa Zawodowego dla pedagogów i psychologów szkolnych z łomżyńskich i ościennych placówek.

      Celem spotkania było podsumowanie  pracy mijającego roku szkolnego 2017/2018r. oraz sformułowanie wniosków do działań w przyszłym roku szkolnym.

         Koleżanki i koledzy podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i cennymi informacjami jak można by było jeszcze bardziej usprawnić, zacieśnić i ubogacić naszą współpracę.

       Uruchomienie platformy na stronie www.doskonaleniewsieci.pl jest jednym z  takich dobrych kroków  do zacieśnienia funkcjonującej już od kilku lat współpracy doradców zawodowych z Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji , a pedagogami i psychologami naszych placówek oświatowych.

       Wszyscy uczestnicy sesji zostali zarejestrowani na wyżej wymienionej platformie by mieć szybszy i łatwiejszy dostęp do informacji i porad, które mogą uzyskać od doradców zawodowych. My i wszyscy nauczyciele oraz wychowawcy będziemy mogli za pomocą platformy na której zamieszczane będą np. scenariusze zajęć, ćwiczenia, notatki,  ubogacić własny warsztat pracy.

 

Dziękujemy wszystkim za miniony rok pracy, jednocześnie życząc udanych wakacji zapraszamy
do Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji na kolejną sesję już we wrześniu.


galeria zdjęć

Doradcy zawodowi ŁCRE


Współpracujemy z :