Reklama
Reklama

Kontakt

V Powiatowy Konkurs Recytatorski

„ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”

 

 Organizator:

 

Współorganizatorzy :

 

                    

                                                                 Biblioteka Pedagogiczna w Łomży         Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży
                                                                            nauczyciel bibliotekarz,                                      doradca zawodowy,                                                                   
                                                                          Radosław Wszędyrówny                                      Sylwia Lutostańska

 

            I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łomży serdecznie zaprasza nauczycieli i młodzież Państwa Szkoły do wzięcia udziału w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim „ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”. Współorganizatorami konkursu są Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji oraz Biblioteka Pedagogiczna  w Łomży.

            Celem konkursu jest upowszechnienie wśród uczniów 7 klas szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej wiedzy o ziemi łomżyńskiej i jej okolicach. Szczegółowe informacje podane są w regulaminie konkursu, który zamieszczony jest
w załączniku poniżej.

Zgłoszenie należy przesłać do dnia 27 marca 2018 roku na e–mail podany przez organizatora: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub listownie na adres szkoły: I Liceum Ogólnokształcące w Łomży, 18- 400 Łomża, ul. Bernatowicza 4, z dopiskiem – Konkurs Recytatorski - ”ZNAM ZIEMIĘ ŁOMŻYŃSKĄ”.  

Konkurs odbędzie się dnia 12 kwietnia 2018 roku o godzinie 11.00 w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.

Wszyscy recytatorzy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, najlepsi wykonawcy uhonorowani zostaną nagrodami rzeczowymi za I, II i III miejsce oraz wyróżnieniami.  Organizator przewiduje możliwość przyznania wyróżniającemu się uczestnikowi Grand Prix.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela Koordynator konkursu:  nauczyciel bibliotekarz I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, Dorota Przestrzelska - 608 776 409

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Współpracujemy z :